PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=322722}

Słodkie, słodkie czary

Sugar Sugar Rune
7,5 263
oceny
7,5 10 1 263
Słodkie, słodkie czary
powrót do forum serialu Słodkie, słodkie czary

Wszystko zaczęło się, kiedy w 2009 r. zetknąłem się na ten serial, ale coś mnie odczuło i dlatego unikałem tego jak ognia, bo to jest dość przesłodzone. W końcu po 6 latach odważyłem się obejrzeć to coś. Obejrzałem pierwszy oraz drugi odcinek i... Super! To anime jednak jakoś mi się spodobało! I to pozytywnie! Ciekawa i wciągająca fabuła, bardzo dobre postacie, sporo zabawnych scen (a czasami denerwujących jak dla mnie), ładna animacja, przyjemna muzyka i w miarę całkiem niezły polski dubbing (Grzegorz Pawlak dubbingujący żabę Duke'a wypadł super). Jestem tym naprawdę zaskoczony, po tym, jak to zobaczyłem i będę uważnie śledził losy dwóch ślicznych czarodziejek ze Świata Magii. Może i to anime jest przeznaczone dla dziewczyn, ale widzowie płci męskiej powinni się tym tytułem zainteresować (jeśli to zaakceptują)! ;)

davis3

Bardzo fajnie, że spodobało Ci się 'to coś' :D I masz rację, dubbing jest świetnie dobrany, prawie wszystkie postacie mają głos, który im pasuje. Właśnie ze wzgledu na swoją różnorodność (zabawne, drażniące sceny etc.) serial tak bardzo przypadł mi do gustu, cieszę się, że Tobie również :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones