PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=245866}

Moja super eksdziewczyna

My Super Ex-Girlfriend
5,1 25 126
ocen
5,1 10 1 25126
4,0 4
oceny krytyków
Moja super eksdziewczyna
powrót do forum filmu Moja super eksdziewczyna

Generalnie stronie od wszelkich amerykańskich produkcji.Ten film jednak był lekki,jakoś wpasował się w moje oczekiwanie na tamtą chwilę.Na innym programie leciał film z Hilary Swank.Po pierwszej scenie w której szalała z mężem obróciłem gdzieś na chwilę głowię.Kiedy wróciłem do oglądania zobaczyłem pogrzeb jej faceta.Co jak co ale gniota nie obejrzę pomyślałem.Nie z takim początkiem.Tak więc moje dalsze oczekiwanie były bardzo małe.

irish23_faurepavane

Film bardzo fajny. :) Ten seks i wóz na orbicie super. :D No i jak wpadła na 3 sekundy do biura i ściągnęła mu gacie. ;P Scena walki też niezła.

Z Hanną pewnie też zerwie i będzie znowu kabała. :F

ocenił(a) film na 7
RafX

Mi sie najbardziej podobala scena z rekinem :D
Ale dobre tez bylo, jak Wilson taki kozak gdy gonil tego zlodzieja na poczatku, a pozniej sam przed nim uciekal :D

ocenił(a) film na 6
irish23_faurepavane

Taaaaa, spoko filmik do obejrzenia. Mnie cały czas bawił Luke Wilson, przez swoje zachowanie. Nieźle zagrał.

ocenił(a) film na 8
chemas

Film był tak kiczowaty, że aż zajebisty(przepraszam za sformułowanie). Wilson i Thurman super zagrali dlatego ten film zyskał sporo. To jest film na miłą atmosferę:) Gagi są super śmiałem się momentami do rozpuchu:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones