PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=641279}

Total War: Shogun 2 - Zmierzch samurajów

Total War: Shogun 2 - Fall of the Samurai
8,3 532
oceny
8,3 10 1 532
Total War: Shogun 2 Zmierzch samurajów
powrót do forum gry Total War: Shogun 2 - Zmierzch samurajów

Kupiłem wersję pudełkową - 3 płyty DVD, ponieważ mam internet na kartę. Spodziewałem się, że będzie trzeba ściągnąć 1-2 GB jakichś aktualizacji i patchy, jak to w Steamie bywa. Ku mojemu zaskoczenia z płyty (tylko 1 i 3, 2 jest chyba, żeby dociążyć pudełko) instaluje się tylko 1,5 GB. Pozostałe 15 GB trzeba sobie zassać przez Steam. Zmarnowałem pieniądze. Tylko podziękować za wprowadzanie ludzi w błąd. Jak bym chciał sobie kupić sam Cd-key, nie kupowałbym pudełka.

grzechu_84

niestety spieprzyli to. Miałem dokł. to samo, trzeba kupić normalnego szoguna i dodatek ściągnąć. Najgorsze jest to że po ściągnięciu tych cholernych 15 gb dalej nie chodzi, bo później steam każę od nowa instalować grę jakby nie widział tych pobranych danych

ocenił(a) grę na 7
PanSkoczyslaw

A po co w ogóle instalujecie z płyt ? dodajecie kod na STEAMA i ściągacie to co chce STEAM ! Zawsze tak robię i nigdy nie miałem takich problemów jak Pan Grzegorz.

ocenił(a) grę na 9
tomucho77

Nie miałem wtedy stałego dostępu do internetu, stąd zakup wersji pudełkowej. Teraz, gdy już taki dostęp mam, kupuje tylko klucze na steam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones