PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842779}
7,0 1 095
ocen
7,0 10 1 1095
Diablo IV
powrót do forum gry Diablo IV

Pamiętam jak przy premierze 3. części ludzie płakali, że jest zbyt kolorowo. Blizzard wreszcie wysłuchał graczy i wrócił do korzeni dając nam mroczne Diablo. Czekam!

STAMiNA

9 minutowy zwiastun wygląda pięknie, czuć ciary na plecach poprzez ten mrok i muzykę.

alienowa

Obawiam się, że musimy jeszcze długo poczekac na czwóreczkę. Z tego co mówi Blizzard to pewnie 2022.

STAMiNA

Jeśli ma być na ps4 to raczej najpóźniej w 2021. W przyszłym roku na jesieni ma być ps5, a jak dobrze pamiętam około roku po premierze nowej konsoli, jeszcze wychodziły gry na starą konsole ...

STAMiNA

Mam cichą nadzieję, że jednak będzie wcześniej choć tak długo będzie trzeba czekać ;(

alienowa

No na gry Blizzarda długo się czeka ale ma to swoje dobre strony. Ich produkty są dopieszczone.

STAMiNA

To też prawda, lepiej poczekać i cieszyć się e pełni grą aniżeli miały by być błędy.

STAMiNA

Co po mroku, jeśli sama gra nie będzie sprawiać frajdy - patrz Path of Exile. Dlatego niech skupią się najpierw na przyjemności siekania potworów i zróżnicowanych lokacjach, potem mogą się skupiać na klimacie, opowieści itp.

ocenił(a) grę na 6
STAMiNA

Wg mnie gra wygląda bardzo słabo na zwiastunach. Styl graficzny jest mega podobny do przesłabego Diablo 3. Powinni pójść z tą grą w jakimś nowym kierunku, żeby mogła odnieść sukces (w sensie super gry), bo zarobić to pewnie zarobią.

grupio

Ale w jakim kierunku? :> Mają sprawdzony schemat gry i nie będą ryzykować. W tej branży devowie tak robią. Nie szarżują (zmiana koncepcji trzonu gry, implementacja nowych mechanik) bo to śmierdzi komercyjną klapą. Lepiej dać ludziom to co lubią w delikatnie zmienionej otoczce i wtedy hajs się zgadza. Studia, które w wprowadzały innowacyjne gry, zwijały manatki albo wsysały je studia molochy. Światem rządzi pieniądz...

ocenił(a) grę na 6
STAMiNA

Z takim podejściem to na 100% nie uda się zrobić świetnej gry. Ostatnia udana część Diablo ma ponad 20 lat, więc bazować na niej nie można. Ale można byłoby coś tworzyć na jej wzór. Trzecia część była niewypałem i ten projekt powinni odrzucić. A patrząc na zwiastuny widzę ulepszane Diablo 3. Co dokładnie powinni zrobić z grą tego nie wiem. Pierwsze skupiłbym się na grafice. Mrok jest super, ale wg mnie potrzebne jest inne przedstawienie świata, oderwanie od D3. Poza tym ta grafika na zwiastunie wydaje mi się strasznie przestarzała, nieatrakcyjna, a przecież już wkrótce nowa generacja konsol.

grupio

>Z takim podejściem to na 100% nie uda się zrobić świetnej gry.

Ale ludzie głosują portfelami i wychodzą takie gry jakich domagają się gracze. Podejście jest jedno. Kapusta i jeszcze raz kapusta. Wartość gry schodzi na drugi plan. Zobacz co się od$%45la z serią Call of Duty...

ocenił(a) grę na 6
STAMiNA

Jednak trochę się rozpędziłem z krytyką. Trochę poczytałem i wychodzi na to, że jeszcze zdecydowanie za wcześnie, żeby gameplay z youtuba oceniać.

grupio

A po co ci diablo jak maż Path of Exile które jest lepsze i lepiej rozwijane w dodatku za darmo.

WTTW_FILM

masz* wtf klawiaturo.

STAMiNA

a potem się dowiadujesz że będzie duży nacisk na granie online i rajdy wieloosobowe i już -5 do oceny ogólnej leci, srać na blizzarda lepszy H&S niedługo wychodzi.

WTTW_FILM

Jeśli będzie tylko online to ja odpadam. Zwyczajnie bo nie mam czasu i weny.


> srać na blizzarda lepszy H&S niedługo wychodzi
A mianowicie?


Minecraft Dungeons? ;-)

STAMiNA

Patho of Exile 2, nie mówię tego z hejtem, grałem dużo w diablo 2, potem w diablo 3 (zresztą moja kopia tej gry gdzieś leży na moim biurku) ale rozwiązania GGG ich system biznesowy, kontakt z graczami i ilość treści w grze zjada to co proponuje Blizzard na śniadanie :)

WTTW_FILM

Przeszedłeś Diablo 2? Ja drugi raz utknąłem na Duriel. Najpierw grałem na piracie. Później pomyślałem, że to wina nielegalnej wersji i kupiłem oryginał wraz z dodatkiem i niestety dalej to samo. Wskakuje do do jej ciasnej jak p$%$a komnaty (w której siedzi Duriel) i po sekundzie nie mogąc się ruszyć i ginę od jednego ciosu. Gram barbarzyńcom. NA domiar złego nie nadążam aby wrócić po sprzęt. To jest jakiś absurd. Autentycznie. No nie wiem co trzeba mieć w głowie aby wymyślić taki debilizm...

STAMiNA

W D2 grałem jakoś w 2008 roku ;)

STAMiNA

ostatnio cisnę w poe jak mam czas

WTTW_FILM

Ja zacząłem ogrywać RDR2.

STAMiNA

Jak lubisz H&s to zagraj, warto ale wciąga mooocno

WTTW_FILM

Spoko. Zbadam. :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones