PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799265}

Yellowstone

8,2 19 241
ocen
8,2 10 1 19241
7,8 6
ocen krytyków
Yellowstone
powrót do forum serialu Yellowstone

Witam wszystkich fanów świata Yellowstone.
Jestem osobą całkowicie niezaznajomioną z treścią tego uniwersum. Moja wiedza ogranicza się tylko do tego, że na tę chwilę są dostępne trzy seriale (z czego dwa mają dopiero po sezonie), oraz zobaczenia zwiastunów.
Przykuła mnie obsada, scenerie i szereg ludzi chwalących w ogólnikowych słowach seriale na forach internetowych.

Stąd też moje pytanie. W jaki sposób powinienem je oglądać, tak, aby dobrze wchłonąć ten świat?
Czy rozpocząć je tak, jak zaczęły powstawać, żeby potem przy prequelach wyłapywać smaczki.

Czy lepiej według chronologii wydarzeń?

A może nie ma to żadnego znaczenia, bo każdy serial jest na tyle odrębną historią?

Proszę o odpowiedzi, bez zarzucania ignorancji oraz oklepanych "sprawdź sobie w google". Wolę zapytać ludzi, którzy są pasjonatami i znają to wszystko bardzo dobrze.

Pozdrawiam :)

Maniek2008

Ja oglądam tak, jak wychodziły i wydaje mi się, że to najlepsze rozwiązanie :) w rozwinięciu sezonów masz daty premier odcinków. Ten serial jest cały zbudowany na tajemnicach rodzinnych i niedopowiedzeniach, dlatego się fajnie ogląda jak kolejne wątki są po mału wprowadzane

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones