PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808109}

Rojst

7,3 76 301
ocen
7,3 10 1 76301
6,4 35
ocen krytyków
Rojst
powrót do forum serialu Rojst

Wiodącymi wątkami sezonu są: chłopiec, Kielak, młody Witek. Pierwszy i ostatni są na tyle ciekawe, że mogłyby samodzielnie pociągnąć sezon mini-serialu. Sposób, w jaki się przeplatają, wydaje się zupełnie przypadkowy. Powtarzanie mantry o złu, które pochodzi z lasu, nie przynosi ratunku jako spoiwo; centralna rola lasu nie wybrzmiewa, bo serial przeplata dość przewidywalne sceny policyjne z lekką obyczajówką. Nie ma tu mroku. Wydaje się, że problemem Rojsta '97 jest to, że chciał pokazać za dużo. Nie starczyło czasu w sześciu odcinkach na opowiedzenie wszystkich tych historii w sposób, który angażuje emocje widza. Zamysł był może taki, żeby po montażu z każdego wątku zostało chociaż tyle, by był zrozumiały na poziomie fabularnym; przez to serial stracił impet.

Lukas_AG

Zgadzam się, za dużo tego i za poplątane . Oglądam, ale nadal nie wiem ile jest łącznie wątków i który to ten główny …

dimestorediamond

Główne wątki są 3.
1. Śmierć chłopca.
2. Porwanie i zabójstwo Kielaka.
3. Powrót do wspomnień Witka.
Jednak ja uważam , że najważniejszy wątek to śmierć chłopca, od tego wszystko się zaczyna.

bedzia1985

Główne tak, ale było milion wątków pobocznych - dziwny związek Nadii i Witka m.in., ktore mnie rozpraszały. Na szczęście mój chłopak zaczął oglądać po mnie drugi sezon i obejrzałam z nim drugi raz . Polecam, wszystko jest jasne i miło się oglada, odkrywa się tez dużo szczegółów, których nie ogarniał mój mózg w natłoku informacji za pierwszym razem :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones