PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131426}

The End of Evangelion

Shin Seiki Evangelion Gekijōban: The End of Evangelion: Air/Magokoro o, Kimi ni
7,9 10 594
oceny
7,9 10 1 10594
The End of Evangelion
powrót do forum filmu The End of Evangelion

ogladalem serial i końcowe odcinki mi zrobiły takie pranie psychiczne , że nie wiem co ja oglądałem ..... może mi ktoś wyjaśnić fenomem tej serii? BOhaterowie mi się nie podobali jedynie same evangeliony z aniołami były ciekawe :P cho scneriusz też kiepski

ocenił(a) film na 10
Armirion

Przecież ta seria miała za zadanie zrobić widzowi "pranie psychiczne" i robi to świetnie, więc w czym problem?

surczak1337

aha czyli jak ktoś nie lubi prania , moze dać ocene 1?

ocenił(a) film na 10
Armirion

Jeśli ktoś nie lubi prania, to nawet nie zabiera się za tą serię.

surczak1337

ja niestety się zabrałem :( teraz ogladam anothera widziałeś to anime?

ocenił(a) film na 10
Armirion

Widziałem i według mnie bardzo kiepskie. Początek zapowiada się dosyć ciekawie, ale czym głębiej w las tym gorzej.

surczak1337

co byś polecił obejrzeć dodam ,że lubei tasiemce One piece fairy tail ale szukam takie anime któe powinno się obejrzeć

ocenił(a) film na 10
Armirion

Jak lubisz shouneny to zdecydowanie polecam Tengen Toppa Gurren Lagann

ocenił(a) film na 10
Armirion

wiesz, że to jest akurat kinówka, która jest dokończeniem serii i pokazuje third impact w rzeczywistości a nie w całości w umyśle bohaterów jak to było w dwóch ostatnich odcinkach serii?

PPWojtek

ale ja chyba kinówke ogladalem chodz nie wiem pamietam ,że na końcu anime jest ten płaczka z leżącą dziewczynka w czerwonych włosach i całą planete zmieniło na bez ludną :D

ocenił(a) film na 10
Armirion

Asuka leżała razem z Shinjim, nie do końca zmieniło na bezludną, po prostu wszyscy zmienili się w "zupe życia" :p Ale przed końcem była też rozmowa shinjiego z rei/lilith i jednak stwierdził, że ta rzeczywistość mu nie pasuje :) Pod koniec jest też powiedziane, że jak ktoś chce żyć może powrócić do swojej dawnej formy, i są migawki jak ludzie pojawiają się w wodzie nadzy.

PPWojtek

mózg roz je bany

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones