PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769770}
6,0 4 632
oceny
6,0 10 1 4632
Shimmer Lake
powrót do forum filmu Shimmer Lake

naprawdę "Klawy Egon jak cholera"

ocenił(a) film na 8
piotr_piotrowicz

Cacyk bobeczka! Film bardzo dobry, zakończenie jest świetne.

ocenił(a) film na 8
tytus01

"Zakończenie jest świetne" - bardziej początek.

ocenił(a) film na 7
gurol4810

He, he, celny komentarz. Moim zdaniem ten film to całkiem udana obyczajówka (głownie dramat, choć z elementami komedii) przerobiona na dreszczowiec przez udziwniony montaż.

7/10

ocenił(a) film na 8
gurol4810

Początek jest na początku. Zakończenie jest na końcu mimo odwróconej chronologii.

ocenił(a) film na 7
tytus01

Początek jest na początku a koniec na końcu mimo odwróconej chronologii? To chyba inny film widziałeś. Na początku filmu jest budzący się w piwnicy Andy i ostatni rozdział opowieści po którym zostaje wykiwany przez parę z samochodu (nie piszę dokładnie by zanadto nie spojlerować). Tak wiec mniej więcej pierwsze 20 minut filmu kończy się ostatnią zakończeniem calej historii. Natomiast jesli chodzi o zakonczenie filmu, to pokazane jest w nim zaledwie zakończenie napadu na bank i zasypanie auta. Tym konczy się film, ale jego akcja nie, bo widzieliśmy ją wcześniej. Tak więc piszesz chyba o innym filmie...

ocenił(a) film na 8
protekcjonalny_mua

No to ładne spoilery i streszczenie zaserwowałeś. Ciekawe ile osób ma po filmie dzięki Tobie geniuszu. Myśl co piszesz człowieku w wątku bez oznaczenia o spoilerze. Ja pier....

ocenił(a) film na 7
tytus01

To sobie pier... dalej. Każdy kto zacznie oglądać ten film wie, że na końcu będzie napad. A tekst "zasypywanie auta" i "wykiwanie" bez oglądania filmu niewiele komukolwiek powiedzą. Film ma w cholerę wątków jak na taką produkcję, ale wielkie halo się stało, bo w niezbyt nawet dokładny sposób wspomniałem o samochodzie. Streściłem w ten sposób cały film oczywiście, weź mnie ie rozśmieszaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones