PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=244582}

Okręt podwodny 707

Submarine 707R
6,0 175
ocen
6,0 10 1 175
Okręt podwodny 707
powrót do forum filmu Okręt podwodny 707

Przeglądając dzisiaj wkładkę dla dzieci do „Angory” natrafiłam przypadkiem na krótki opis „Okrętu podwodnego 707”. Gdy przeczytałem pierwsze zdanie, myślałem że się popłaczę – takich głupot już dawno nie czytałem... Niewtajemniczeni w anime mogą nie zrozumieć, ale osoby obeznane z japońską sztuką animacji wiedzą zapewne, o co chodzi.

----

Anime gate to rodzaj animacji komputerowej 3D, stworzonych przez japońskich mistrzów sztuki rysunkowej – powszechnie znanej jako manga. W takiej też technice powstał „Okręt podwodny 707R”. Fabuła filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Morskie głębiny sterroryzował tajemniczy i ponury admirał Red i jego supernowoczesny okręt UX. Jest bliski zniszczenia wszystkich jednostek pływających świata. Jedyną osobą mogącą się mu przeciwstawić jest kapitan Hayami. Jego niepozorny, tytułowy 707R przeżywa chwile grozy, ale i wiele przygód.
To bajko-opowieść dla nieco starszych dzieci i młodzieży, uświadamiająca ludziom, ile cierpienia i łez może przynieść pęd do władzy oraz konflikty zbrojne.

----

Dodałem cały artykuł, pomimo że chodzi mi o pierwsze zdania, aby nie być posądzonym o coś w rodzaju podawania wybiórczych fragmentów czy jakiejś propagandy :D.

Pottero

To bajko-opowieść dla nieco starszych dzieci i młodzieży - ale to już dobija należycie. I jeszcze brak poprawnej gramatyki w tekscidle...
hehehehehehehhehehehhehehehheh hehehehhehehehhehhehehehhh

ocenił(a) film na 6
Pottero

animacja kompuiterowa 3d? haha :D male sporostowanie anime to nie to samo co manga :) Manga jest to komiks z animacjami w formie rysunkowej, a anime jest to film animowany zwykle produkcji japonskiej lub chinskiej :) No i anime przewaznie powstaje na bazie mangi :)

Jeszcze raz pisze, anime to nie jest bajka :D Bajka mozna nazwac np Przygody Bolka i Lolka albo Reksio :D Pozatym, niektore anime sa od 18 lat, a nie ktore trzeba 2-3x obejrzec, aby zrozumiec sens :) Przykladem moze byc Neon Genesis Evangelion albo Akira xD

Jesli chodzi o Okret 707r to nie podoba mi sie, ze nie ma 3 misji -.- ale podobaly mi sie efekty, chociaz trochu mulili, wiec daje gora 6/10 =/

Pozdro :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones