PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10031616}
6,5 2 478
ocen
6,5 10 1 2478
Nefarious
powrót do forum filmu Nefarious

Jedno mi się podoba

ocenił(a) film na 5

Wyśmianie fałszu naszych czasów: brzydzenia się niewolnictwem w czasach niewolnictwa. Zakazy mów nienawiści, hejtu, ksenofobii, propagowanie tolerancji w rzeczywistości, w której poza kilkoma miejscami na Ziemi nie szanuje się kobiet, odmienności, różnic religijnych itd. Jak żywo staje mi przed oczami reklama Ikei z Arabii, gdzie kobieta w basenie (w oryginalnej reklamie) zostaje zastąpiona piłką plażową. A cały cywilizowany świat wchodzi w tyłek krajom arabskim. Czy tradycją i kulturą możemy w XXI wieku tłumaczyć łamanie praw kobiet?

ocenił(a) film na 10
Giegla

Szkoda, że nie zrozumiałaś kompletnie tego filmu. Wyłazi brak znajomości Biblii. Dialogi w tym filmie to jest mistrzostwo świata.

GustaLud

Dobrze, że ty znasz hebrajski i grekę żeby wypowiadać się na temat biblii...

ocenił(a) film na 10
piotr_kot_1074

Miło że specjalnie żeby mi odpowiedzieć założyłeś sobie nowe konto. Twoje rozumowanie bliskie jest ideologii o tym jak może się na temat szczepionek wypowiadać ktoś kto nie jest lekarzem. W związku z tym kończę z tobą dyskusję, dla mnie dwa poziomy za nisko. Zdrowia bez zakrzepów życzę.

GustaLud

No tak bo ktoś nie miał konta i je utworzył to już z zasady jest podejrzane, wcale mnie to dziwi patrząc na twoje wypociny, hahah :D

ocenił(a) film na 10
piotr_kot_1074

Za dużo chyba było tych dawek :)

Giegla

Czy Twoja KULTURA to zmuszanie innych do przyjmowania Twojej kultury i tradycji? Islam ma swoja tradycje i jakos nie próbuje wcisnac europejkom kwefów na twarz ani kazac sie modlic 5 razy dziennie ( przynajmniej na razie - za 15 lat moze byc innaczej ale to bedzie wina nie islamu tylko samej europy)

Mslaw_Mslaw

Może jak będzie ich więcej wtedy pojawi się problem

Peredur

To wtedy bedzie problem ale nie z winy kultury tylko zdrowego rozsadku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones