PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750651}

Misja niewykonalna

Army of One
5,0 3 362
oceny
5,0 10 1 3362
Misja niewykonalna
powrót do forum filmu Misja niewykonalna

Co tu duzo mowic - film bardzo dobrze zrobiony ale opiera sie on w calosci na fenomenalnej grze aktora ktorego wielu juz spisalo na straty, co Cage tutaj wyprawia to w glowie sie nie miesci, mimika, gestykulacja, zmiana modulacji glosu, ekspresyjnosc - takiego Nicolasa jeszcze nie widzieliscie :)

Smaczku dodaje fakt ze cala ta niewiarygodna historia oparta jest na faktach (do sprawdzenia samodzielnie w necie, polecam po seansie).

7,5-8/10

miko1980

Fajnie, że ktoś prócz mnie na tym portalu obejrzał ten film tak wcześnie. Mam mocne podejrzenia, że zostanie on totalnie zmieszany z błotem. Sam mam mieszane uczucia, ale jednak całość wychodzi in+. Nicolas podjął duże ryzyko i moim zdaniem wyszedł obronną ręką. Niemniej fala hate'u i tak jest nieunikniona. Postać boga? Fiuuu... lepiej tego filmu w polsce nie pokazywać. ;)

ocenił(a) film na 1
baron666

Ciekawe, jak przyjmą go w Polsce.

baron666

pierdzielisz, gdyby ktoś chciał zamiast Boga pokazać mahometa, film nawet by się nie ukazał. Bardziej tolerancyjnego kraju niż Polska, nie ma w Europie. Poza tym to nie Bóg -tylko halucynacja chorego człowieka - co w tym obraźliwego?

miko1980

tak do filmu można mieć zastrzeżenia ale historia Gary Faulknera jest naprawdę inspirująca

ocenił(a) film na 8
miko1980

Jak wyżej - lepiej bym tego nie ujął: super odjechana komedia z brawurową, popisową rolą Nicolasa Cage'a.

ocenił(a) film na 7
miko1980

Cage jest świetny! Sam go spisałem na straty, ale w tej roli cudownie szarżuje. Genialny jest zwłaszcza ten kontrast między czołobitnym Cagem i wszechmogącym bogiem Branda w ich wspólnych scenach.

ocenił(a) film na 7
miko1980

Tym razem mu się udało, choć w pierwszych minutach ciężko był przyzwyczaić się do tak specyficznego wizerunku Cagea.

ocenił(a) film na 5
miko1980

TO prawda, tak dobrego Cage'a dawno nie bylo szansy widziec w zadnej produkcji:-)

ocenił(a) film na 8
miko1980

Zgadzam się w 100% Cage pokazał klasę jest nie do poznania

ocenił(a) film na 8
kosmos777

ciesza mnie te wszystkie pozytywne opinie :)

ocenił(a) film na 6
miko1980

Sam film specyficzny, oryginalna, inspirująca historia Garrego.
A Cage? Nareszcie, juz myślałem ze zapomnial jak się gra a jednak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones