PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507623}
6,9 17 471
ocen
6,9 10 1 17471
5,3 7
ocen krytyków
Hesher
powrót do forum filmu Hesher

w konfrontacji z bełkotem tytułowego bohatera pozostałe postacie są równie bezradne jak widz próbujący doszukiwać się w zaprezentowanym mu pieprzeniu jakiegoś drugiego dna, którego nie widać, bo po drodze do niego jeszcze parę metrów mułu. w rozkładaniu mądrości i dowcipu filmu na czynniki pierwsze ma pewnie pomóc jego medytacyjny klimat, jednak u mnie wywołał on jedynie płaskodupie. wyciągnięty do granic możliwości tajming tego dzieła bezlitośnie obnaża jego słabość – udawanie. portman udaje, że jest brzydka, dzieciak udaje, że chodzenie z otwartą japą znamionuje wewnętrzne rozterki, gordon - levitt udaje, że wie, o co kaman, a scenarzysta i reżyser w jednym – że tworzy nietuzinkowy obraz. skompletowany tu gabinet osobliwości z gracją B-52 tłucze na śmierć wątły przekaz filmu, który w – słusznej – obawie o stan percepcji widza został wprost wyłożony w niemalże wizjonerskim finale.

ocenił(a) film na 2
flambeur

Zgadzam się, taka prawda niestety.

Jack_Daniels_63

Też dołączam się do negatywnych opinii (niewielu). Film chaotyczny i nieprzemyślany. Brak tu zupełnie jakiegoś tła, innych postaci, osadzenia ich w tym mieście. Początek strasznie monotematyczny, chłopak wpadał tylko na Heshera i na tego który go gnębił...i tak cały czas.

Od razu było wiadomo jak skończy się historia z Babcią.
Scena pogrzebu już doprawdy fatalna i żenująca.
Zachowanie rodziny do której wprwadza się obca osoba też zadzwiajace O_o

Joseph Gordon-Levitt fajnie zagrał tą postać, bardzo lubię tego aktora (polecam film CEGŁA)...ale nawet on nie dał rady pociągnąć tak fatalnego scenariusza.

ocenił(a) film na 5
_Saimon_

Zgadzam się z powyższymi opiniami. Film ocenilem na 5/10 bo jednak aż tak fatalny nie jest. Ot, co średnie kino, spodziewałem się czegoś o wiele lepszego.

ocenił(a) film na 9
_Saimon_

"Zachowanie rodziny do której wprwadza się obca osoba też zadzwiajace" - też na pocątku się dziwiłem, a potem po prostu było widać, że po śmierci żony/matki rodzina się całkowicie zdemoralizowała, szczególnie tata.

ocenił(a) film na 3
flambeur

Człowieku rozbawiłeś mnie na cały dzień. Wyżej też skomentowałem ten film, że jest beznadziejny hehehe.

ocenił(a) film na 5
flambeur

film jest słaby

ocenił(a) film na 4
flambeur

zgadza się, film jest słaby.

flambeur

Ja tu widze tylko belkot autora tego tematu.

flambeur

Ja w ogóle nie rozumiem sensu filmu, może jestem głupi, ale dla mnie scenariusz tego filmu jest chaotyczny i do końca nie wiadomo, co chciał nam autor przekazać, chyba, szczerze mówiąc, to nie oglądnąłem tego filmu do końca, zostało mi 15minut, bo już usypiałem:)

ocenił(a) film na 6
flambeur

Po części się zgadzam, jednak mi bardzo podobała się postać grana przez Natalie, nie odczułem żeby przez chociaż chwilę udawała. ;) A co do Gordona, to ciężko u takiego typa szukać kwiecistego języka czy filozofowania na poziomie buddyjskiego mnicha, mimo to mnie do siebie również przekonał.

ocenił(a) film na 4
natan_

Dla mnie rola Portman to wielkie rozczarowanie, moim zdaniem niektóre jej aktorskie wybory to jakaś kpina i niestety ta rola do takich należy. Miałam wrażenie że jej postać to 12 letnie dziecko a nie dorosła kobieta.....no chyba że taki był zamysł ale ja tego nie kupuję. Najsłabsze ogniwo w filmie. Równie dobrze tą rólkę mogła zagrać jakaś debiutantka bo Portman nic nie wniosła.

ocenił(a) film na 6
Fistaszek_jm

Gdyby zatrudnili debiutantkę nie przyciągnełaby widzów jak Portman. :)
Szczerze to obejrzałbym ten film jeszcze raz, bo nie wszystko z niego pamiętam.

ocenił(a) film na 6
natan_

Chyba nie mogła być to inna osoba jak Natalie. Sprawdziłem z ciekawości, ona jest również producentem tego filmu.

ocenił(a) film na 4
natan_

a widzisz tego nie wyłapałam....teraz wszystko jasne

ocenił(a) film na 6
Fistaszek_jm

Jennifer Lopez np wyprodukowała "Chłopaka z sąsiedztwa", i również w nim zagrała. "Hesher" to w porównaniu do niego arcydzieło. :)

ocenił(a) film na 4
natan_

Ok, tylko że po Portman spodziewać można się czegoś więcej, zaś Lopez niech pozostanie lepiej przy śpiewaniu i tańczeniu bo to jednak o niebo lepiej jej wychodzi.

ocenił(a) film na 6
Fistaszek_jm

Są opinie że śpiewać też nie potrafi. Do końca się z tym nie zgadzam, lubię jej "If you had my love" ale to stara szkoła. W filmie okazuje się że grała obok Afflecka i Liv Tyler w "Dziewczynie z Jersey" który raczej pozytywnie kojarzę, ale że Jeniffer tam grała ? Nie powiedziałbym, a jednak. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones