PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507623}
6,9 17 471
ocen
6,9 10 1 17471
5,3 7
ocen krytyków
Hesher
powrót do forum filmu Hesher

no i to co po niej następuje - równie cool.
świetny film.

ocenił(a) film na 8
wyrocznia

Zgadzam się w 100% :D bardziej przejrzystego porównania nie dało się użyć :D

wyrocznia

Świetne mowy pogrzebowe są w filmie Sztuka płakania, polecam :)

ocenił(a) film na 8
wyrocznia

Zgadzam się, a jak ojciec powiedział "Musisz coś zobaczyć" sama do siebie powiedziałam, że się boję. ;)
Można się wzruszyć żeby za chwilę się roześmiać, ten film jest tak inny i dziwny, że aż dobry.
Hesher i jego opowieści, nie będzie takiego drugiego.
8 ;)

ocenił(a) film na 4
wyrocznia

Kiepski film dla czubków inaczej tego nie nazwę, nie rozumiem czego może nauczyć ? jak przez siłę można wprowadzić się do kogoś do domu i siać zamęt. Robić głupie zemsty i uczyć dzieciaki przemocy ? masakra i jeszcze raz totalna masakra. Koniec trochę lepszy dlatego 4

ocenił(a) film na 8
Strazniczka0Nocy

Czy to przypadek, że oglądasz to samo co ja i krytykujesz? i czy naprawdę brak ci oleju w głowie jak myślisz iż twoje oceny dla mnie coś znaczą.

ocenił(a) film na 4
TrefnaPanna

Oglądałam ale już nie oglądam bo masz gówniany gust i ps już mnie nie obchodzisz

Strazniczka0Nocy

ps już mnie nie obchodzisz :P

Strazniczka0Nocy

pff, co za głupota. czego ten film miał uczuć? a miał uczyć czegokolwiek? to dramat z czarnym humorem, idiotko. służy do rozrywki a nie wartości edukacyjnych. doprawdy, twój komentarz jest żenujący. zawsze doszukujesz się "nauk" w filmach? -.-" żal mi ludzi którzy nie potrafią wyluzować i argumentują w tak durny sposób. tylko współczuć ;)

ocenił(a) film na 4
isobel

Myślisz że jak masz ładne zdjęcie i to nie swoje że faceci będą cię bronić to się mylisz bo jesteś zwykły fake dziewczynką

Strazniczka0Nocy

wychodzi na to że to ty masz gówniany gust :P , ta lepiej niech wyrosną kuciapki z rurkami i naleśnikiem na głowie , film ok ale nie dla ciebie niestety poprawna idealistko.

ocenił(a) film na 7
Strazniczka0Nocy

To może jest inaczej ci co go wyżej niż ty oceniają są normalni a z tobą może jest coś nie tak i to ty jesteś tym czubkiem o którym wspominałeś /aś

wyrocznia

najlepsza mowa pogrzebowa jest w Synecdoche New York ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones