PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700906}

Chłopak z sąsiedztwa

The Boy Next Door
5,5 40 057
ocen
5,5 10 1 40057
3,4 9
ocen krytyków
Chłopak z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Chłopak z sąsiedztwa

Szmirowaty z lekka

ocenił(a) film na 4

Jennifer Lopez nie zagrała jeszcze w żadnym naprawdę dobrym filmie. Ten film nie jest wyjątkiem. Standardowy scenariusz. Historia opowiadana już nie nie raz. Oczywiście można obejrzeć. Jennifer wygląda ładnie, Guzman przystojniacha. Zastanawia fakt na jakim poziomie ona żyje pracując jako nauczycielka. W Polsce ta historia by zupełnie inaczej wyglądała .

ocenił(a) film na 8
ChrisKrasz

Polecam Selene to jest dobry film z Jennifer :)

JLO1810195

bo jej debiut

ocenił(a) film na 8
smykowicz77

Co nie zmienia faktu, że film jest dobry :)

JLO1810195

dobry ale widzę że Jesteś Fanką JlO więc obiektywizm u Ciebie ....jest ograniczony Do meritum Film jak na banalność tematyki niezły Trzyma w napięciu tak irytująco ale z tym okiem wbitym przez piękny manicure JLo to troche przesada ( Tarantino-;) JLo ogólnie uważam za niezłą aktorkę i lubię większość filmów z nią naprawdę ...lepszą jest aktorka niz piosenkarką Ale Meryl Streep to nie jest :) Pozdrawiam Cię

ocenił(a) film na 8
smykowicz77

Mimo, że jestem fanem JLO to zgadzam się z Tobą że do Meryl to jej jeszcze daleko. Również Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
ChrisKrasz

Jest jeszcze "co z oczu to z serca" widzialam kope lat temu i jako film akcji byl niezly (chyba ze miala spaczony nastoletni gust) jennifer nie jest zla, jej wada to ta piekna twarz, ktora odwraca uwage od gry :)

ocenił(a) film na 4
SaszaMolko

Zgadza sie :-)

ChrisKrasz

ja żeby polubić lopezke ;) polecam "pociąg z forsa" ,"anakonda" , w "selenie" też pokazała klase , nie zgodzę sie z tym iż nie zagrala w zadnym dobrym filmie , raczej "ostatnio" nie zagrała , to sie zgodze :) , ale ta tendencja spadkowa dotyczy nie tylko jej a raczej calego hollywoodu , takie moje osobiste zdanie :)

SaszaMolko

owszem ale "co z oczu to z serca" filmem akcji raczej nie byl

ocenił(a) film na 7
ChrisKrasz

Obejrzyj sobie "Miasto śmierci"

ocenił(a) film na 4
marcinzarebski7

Dziękuję, na pewno obejrzę . Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
ChrisKrasz

wiesz skoro obejrzalem z rosyjskim dubbingiem i film zrobil na mnie wrazenie to mysle ze po przekazie takze werbalnym tym bardziej bedzie dobry

ChrisKrasz

Nie prawda. Zagrała w dobrym filmie - U Turn Stone'a. Pamiętam też inny niezły u boku Nicholsona - Krew i wino. Pozostałych albo nie oglądałem albo nie bardzo mnie interesowały więc nie oceniam. Nie jest to wybitna aktorka, choć z racji doświadczenia swoje o grze aktorskiej wie.

ChrisKrasz

A "Cela" np bardzo dobry film

Verolite

najlepsza jest Cela, ale to moze kwestia dobrych zdjec...

ocenił(a) film na 4
ChrisKrasz

Gdy czytam powyższe komentarze w których wymieniacie różne tytuły filmów to rzeczywiście trudno się z nimi nie zgodzić. Tak to prawda że grała w niezłych filmach. Stwierdzam że nie miałem racji w pierwszym komentarzu

ocenił(a) film na 8
ChrisKrasz

pokojowka na manhattanie oraz sposob na tesciowa to jej sztandarowe filmy oba sa dobre

ChrisKrasz

Niezłe, a dobre to jednak mimo wszystko różnica ;-)

użytkownik usunięty
ChrisKrasz

Akurat na Zachodzie zawód nauczyciela jest nieźle opłacany.

ChrisKrasz

"Jennifer Lopez nie zagrała jeszcze w żadnym naprawdę dobrym filmie."

I juz nie zagra...

ocenił(a) film na 7
sever

radzę poczekać na premierę film u ''Lila & Eve'',może się okazać jednym z lepszych w jej karierze ;-)

ocenił(a) film na 7
ChrisKrasz

Rozumiem, że widziałeś wszystkie 72 filmy z Nią, skoro używasz takich słów? "Nie widziałem/łam Jej jeszcze w żadnym dobrym filmie" to już zupełnie co innego. Lidzie tu bardzo łatwo sypią bardzo radykalnymi poglądami, najczęściej na bezpodstawie...

ocenił(a) film na 6
ChrisKrasz

Polecam El Cantante - biograficzny, gdzie Jennifer wymiata ;)

ocenił(a) film na 4
ChrisKrasz

Film średni, bo to już było.. Poza tym idiotyzm głównej bohaterki poraża prawie zgwałcona w toalecie przez tego wariata idzie do niego "dogadać się" o 2 w nocy i wiele innych scen...

ocenił(a) film na 6
iris_1984

Zgadzam sie. Oczywiscie nie zgadzam sie z postepowaniem psychopaty, jednak:
40 latka uwiodla 20 latka, nawet jesli go nie uwiodla to na pewno schelbialo jej ze 20 latek na nia leci
przespala sie z nim
Nie byla ona madra skoro daje szanse mezowi ktory ja zdradzal...
Caly film jest oklepany ale milo sie patrzy na 'Noe' :)

ocenił(a) film na 5
ChrisKrasz

Uważam, że Cela była całkiem niezłym filmem. Selena podobnie.

ocenił(a) film na 4
ChrisKrasz

zyje na takim poziomie bo ma meza który jak widac zarabia tez siano...

ocenił(a) film na 4
Kina_ag

Takie rzeczy to w US i w polskich serialach.

ocenił(a) film na 4
ChrisKrasz

http://www.filmweb.pl/Niedokonczone.Zycie całkiem dobry

ChrisKrasz

Mąż pracuje, ona pracuje, mają tylko jednego syna, dlaczego jej życie miałoby wyglądać inaczej?
Zwróćmy też uwagę na zarobki, jakie są u nas, a jakie tam. Chociaż jeżeli chodzi o nauczycieli to akurat osobiście znam kilka takich osób, które nie narzekają, wakacje czy ferie - zawsze poza granicami Polski, swoje mieszkanie, a nawet dom. Bez przesady, że w Polsce wszyscy mieszkają w kartonie i nie mają za co żyć. ☺

Recovery

A to nie są dobre filmy? : Selena, Co z oczu, to z serca, Niedokończone życie, Krew i wino .... ?

ChrisKrasz

to nie są dobre filmy? : Selena, Co z oczu, to z serca, Niedokończone życie, Krew i wino .... ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
ChrisKrasz

Nie przesadzaj, Bordertown jest naprawde niezly.

ChrisKrasz

Droga przez Pieklo to jest majstersztyk z J.LO

ocenił(a) film na 8
ChrisKrasz

Nigdy Wiecej - świetny film z jej udzialem, pokazala klase. Bynajmniej to nie komedia, a kawalek fajnego filmu. Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones